lidia@bartela.pl

Częstochowa  

Warszawska  75

Zapraszam od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00

605 26 24 26

   Holistycznie

   Lidia Bartela 

KOMPLEKSOWY SKAN OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU:

 

Obejmuje:

 

1.     Test Obciążeń Organizmu Bioplasm 6 NLS (informodiagnostyka kwantowa)

 

biorezonans (screening ciała, stan narządów wewnętrznych i układów, wydolność narządów, zdolności regeneracyjne, energetyczne i rezerwy adaptacyjne, obecność patogenów tj. grzybów, pierwotniaków, pleśni, wirusów, bakterii, pasożytów), obecność stresu, emocjonalna matryca konfliktów, stan czakr itd.

 

2.     Analiza Kwantowa składu ciała (biomagnetyczny skan organizmu)

 

przy wykorzystaniu analizatora Quantum (analiza opisująca funkcjonowanie komórek i ich zespołów za pomocą pól elektrycznych i prądów, w szczególności diagnozuje niedobór witamin i minerałów, kolagenu, pokazuje energetykę meridianów, nagromadzenie metali ciężkich, posiada także system oceny układu krążenia i naczyń mózgowych, układu hormonalnego, systemu odpornościowego, pęcherzyka żółciowego, płuc, cukru we krwi, kwasów tłuszczowych, tarczycy i prostaty i wiele innych).

 

Dodatkowa diagnostyka uzupełniająca powyższe: Irydologia - ocena stanu zdrowia na podstawie tęczówki oka i innych jego części. Traktuje ona oczy jak źródło predyspozycji do części chorób i ewentualnych zagrożeń. Powierzchnia tęczówki jest podzielona na obszary. Każdy obszar odpowiada narządom wewnętrznym i zewnętrznych, szczegółowy obraz części ciała, układów i narządów.

 

Pierwsza wizyta obejmuje:

 

- szczegółowy test organizmu, w tym: ocenę ogólnych parametrów zdrowia, takich jak: układ immunologiczny, zanieczyszczenie limfatyczne, równowaga kwasowo-zasadowa, wiek biologiczny, wskazanie na ogólne obciążenia organizmu, sprawdzenie szczególnych grup patogenów, przetestowanie konkretnych pasożytów, wirusów, bakterii i pierwotniaków, ocena stanu narządów, powiązanie narządów z postępującym procesem oraz określenie jego przyczyny. W niektórych przypadkach i jednostkach chorobowych schemat testu może się od siebie różnić, przez wzgląd na indywidualne podejście do każdego klienta.

 

- omówienie i wyjaśnienie wyników

 

- zalecenia dotyczące terapii

 

- szczegółowo dobrana indywidualna terapia naturalna, emocjonalna

 

Zwracam UWAGĘ na fakt, iż powyższe urządzenia nie diagnozują chorób! Celem testu jest wychwycenie dysfunkcji i nierównowagi w organizmie. Uzupełnienie braków substancji odżywczych, nadmiaru toksyn oraz przywrócenie balansu w ciele poprzez praktyki emocjonalne. Organizm potrafi sam doskonale się regenerować, jeśli otrzyma odpowiednie do tego celu narzędzia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMPLEKSOWY SKAN OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU:

23 kwietnia 2022