Usługi

Aktualne PROMOCJE na stronie FB holistycznie Lidia Bartela


 

USŁUGA


1.

KOMPLEKSOWY SKAN OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU

Test Obciążeń Organizmu Bioplasm 6 NLS

Analiza Kwantowa składu ciała


120 min.

2.

WIZYTA KONTROLNA (do 2 miesięcy od pierwszej wizyty)


60 min.

3.

WIZYTA KONTROLNA (ponad 2 miesiące od pierwszej wizyty)


60 min.

4.

SKAN ORGANIZMU Biorezonans kwantowy (Bioplasm 6 NLS) z konsultacją


60 min.

5.

SKAN ORGANIZMU Biorezonans magnetyczny (Analiza Kwantowa składu ciała) z konsultacją


45 min.

6.

SKAN ORGANIZMU

Analiza Kwantowa składu ciała bez konsultacji.

Proszę przynieść pendrive’a ze sobą


15 min

7.

Terapia biorezonansem (indywidualna)


30 min.

8.

Terapia Generatorem Plazmy


60 min.

9.

Usługa wypożyczania generatorów VFT3


tydzień

10.

Dopasowanie i zapis zestawów do VFT3 (jeśli ktoś posiada już urządzenie)


 

11.

Kinezjologia 


90-120 min.

12.

R.E.S.E.T.


60 min.

13.

Bańki ogniowe lub bezogniowe 1 sektor, moksoterapia


30 min.

14.

Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa (indywidualna sesja)


60 min.

15.

Konsultacja telefoniczna/stacjonarna


30 min.

Rabaty są ustalane indywidualnie.

Dzieci od 5 roku życia. 

Dzieci do 9 roku życia biorezonans BEZPŁATNIE jeśli jest badany rodzic. 

Płatność gotówką lub blikiem. Jest możliwość dokonania przelewu, np. w przypadku wizyty zdalnej. 

W tym celu proszę zrobić przelew za wybraną usługę, po zaksięgowaniu wpłaty umówić się na wizytę.


KOMPLEKSOWY SKAN OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU:

Obejmuje:

1.     Test Obciążeń Organizmu Bioplasm 6 NLS (informodiagnostyka kwantowa)

biorezonans (screening ciała, stan narządów wewnętrznych i układów, wydolność narządów, zdolności regeneracyjne, energetyczne i rezerwy adaptacyjne, obecność patogenów tj. grzybów, pierwotniaków, pleśni, wirusów, bakterii, pasożytów), obecność stresu, emocjonalna matryca konfliktów, stan czakr itd.

2.     Analiza Kwantowa składu ciała (biomagnetyczny skan organizmu)

przy wykorzystaniu analizatora Quantum (analiza opisująca funkcjonowanie komórek i ich zespołów za pomocą pól elektrycznych i prądów, w szczególności diagnozuje niedobór witamin i minerałów, kolagenu, pokazuje energetykę meridianów, nagromadzenie metali ciężkich, posiada także system oceny układu krążenia i naczyń mózgowych, układu hormonalnego, systemu odpornościowego, pęcherzyka żółciowego, płuc, cukru we krwi, kwasów tłuszczowych, tarczycy i prostaty i wiele innych).

Dodatkowa diagnostyka uzupełniająca powyższe: Irydologia - ocena stanu zdrowia na podstawie tęczówki oka i innych jego części. Traktuje ona oczy jak źródło predyspozycji do części chorób i ewentualnych zagrożeń. Powierzchnia tęczówki jest podzielona na obszary. Każdy obszar odpowiada narządom wewnętrznym i zewnętrznych, szczegółowy obraz części ciała, układów i narządów.

Pierwsza wizyta obejmuje:

- szczegółowy test organizmu, w tym: ocenę ogólnych parametrów zdrowia, takich jak: układ immunologiczny, zanieczyszczenie limfatyczne, równowaga kwasowo-zasadowa, wiek biologiczny, wskazanie na ogólne obciążenia organizmu, sprawdzenie szczególnych grup patogenów, przetestowanie konkretnych pasożytów, wirusów, bakterii i pierwotniaków, ocena stanu narządów, powiązanie narządów z postępującym procesem oraz określenie jego przyczyny. W niektórych przypadkach i jednostkach chorobowych schemat testu może się od siebie różnić, przez wzgląd na indywidualne podejście do każdego klienta.

- omówienie i wyjaśnienie wyników

- zalecenia dotyczące terapii

- szczegółowo dobrana indywidualna terapia naturalna, emocjonalna

Zwracam UWAGĘ na fakt, iż powyższe urządzenia nie diagnozują chorób! Celem testu jest wychwycenie dysfunkcji i nierównowagi w organizmie. Uzupełnienie braków substancji odżywczych, nadmiaru toksyn oraz przywrócenie balansu w ciele poprzez praktyki emocjonalne. Organizm potrafi sam doskonale się regenerować, jeśli otrzyma odpowiednie do tego celu narzędzia.

 

WIZYTA KONTROLNA lub kolejna:

Wizyta ustalana opcjonalnie w zależności od potrzeb klienta i przebiegu terapii. Kolejne spotkania mogą być związane ze zgłoszeniem jednorazowo występujących objawów (przeziębienie, grypa, problemy skórne), których czynnik należy wyeliminować.

Wizyta kontrolna jest wskazana, by mieć stały kontakt z klientami, żeby stale poznawać dany organizm i monitorować to, w jaki sposób reaguje na wdrażane zalecenia. Jeżeli widzę, że dzieje się coś niepokojącego, mogę wtedy od razu zareagować. To pozwala mi określić jak szybko organizm przyswaja i ewentualnie modyfikować kuracje.

 

Terapia Biorezonansowa (informoterapia)

usuwanie obciążeń organizmu: pasożytów, grzybów, bakterii, wirusów, form chorobowych itp. Meta-Terapia (wzmocnienie energetyczne organizmu przy pomocy 6 NLS ) mające na celu polepszenie funkcjonowania organów. Czas trwania: 30 min - 1h

 

Terapia Generatorem Plazmy (informoterapia)

daje możliwość doboru częstotliwości fal konkretnie do danej osoby i jej obciążeń, pozwala w sposób szybki, bezbolesny i bezinwazyjny usuwać obciążenia organizmu. Eliminacja pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i mikroorganizmów, stanów zapalnych. Działanie jest krótsze, bardziej skoncentrowane i celowane.

Czas trwania 1-3h

 

Usługa wypożyczania generatorów VFT3

do terapii (wypożyczenie do domu na okres 1 – 14 dni).

(eliminacja pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i mikroorganizmów)

Generator można włączać na noc, w zależności od dobranego przez terapeutę programu. Pozwala on kontynuować terapie, jeśli nie ma możliwości częstych dojazdów. Programów jest dużo, więc z takich zestawów nakierowanych na daną dysfunkcję w organizmie może korzystać cała rodzina.

 

Do każdej informoterapii oraz informodiagnostyki dobór suplementacji, ziół, sposobu odżywiania w cenie.